Şişli Evden Eve Nakliyat

Şişli Evden Eve Nakliyat
Evden eve nakliyat yapılırken en çok dikkat edilmesi gereken nokta eşyaların zarar görmeden ulaştırılması gereken yere düzgün bir şekilde götürülmesi ve yerleştirilmesidir. Çalışıyorsunuz ve yorgun olduğunuzdan dolayı eşyalarınızı taşımaya vaktiniz mi yok? İşte tam da bu aşamada Şişli evden eve nakliyat imdadınıza yetişiyor.
İstanbul’da hizmet vermekte olan Şişli nakliyat firması eşyalarınızı talebiniz doğrultusunda istediğiniz adrese iletir ve montaj ve yerleştirme işlemine kadar her konuda sizlere destek sağlar.
Nakliyat Firmalarının Montaj Ve Yerleştirme Hizmeti
Şişli evden eve nakliyat firmasının sağlamış olduğu hizmet sadece eşyalarınızı taşımak ile sınırlı kalmaz. Zarar görmemesi için taşınma esnasında paketlenen eşyalar tek tek ambalajlarından çıkartılarak monte edilmesi gereken ürünler var ise monte edilir. Eşyalar müşterilerin talep ve istekleri doğrultusunda yerine yerleştirilir ve başka bir istek ya da talep yok ise hizmet o şekilde sonlandırılır. Müşteri memnuniyetini her zaman en ön planda tutan Şişli evden eve nakliyat firması kaliteli hizmet anlayışı ile çalışma sağlamaktadır.
Sigorta Güvencesi İle Taşınma
Evden eve nakliyat firmaları taşıma yapmış oldukları eşyaların tamamını sigorta güvencesi altına almaktadır. Sigortalı taşıma işlemi nakliye firmaları arasında farklılık göstermiş olsa da genel olarak 3 ana gruba ayrılmaktadır. Bunlar; geniş teminat, dar teminat ve tam zayi olarak gruplandırılmaktadır. Her sigorta türü farklı içerikleri kapsamakta ve farklı güvenceler sunmaktadır.