İstanbul’un en büyük taşıma ve depolama şirketi olan İstanbul Nakliye, ev sahipleri, işletmeler ve devlet daireleri de dahil olmak üzere çok çeşitli müşteriler için geniş bir hizmet portföyü sunmaktadır.

Kültürümüzün kalbinde, yönetim kadromuz ve çalışanlarımız tarafından paylaşılan bir tutum, inançlar ve değerler karışımı ve bir misyon yer alıyor.İstanbul’un Avrupa yakası ve Anadolu yakasının tüm ilçelerine hizmet vermekte olan firmamız karşılıklı güvene dayalı hizmet anlayışı ile uzun yıllardır nakliye sektöründe varlığını sürdürmektedir. Ofis taşıma ve evden eve nakliyat konusunda bilinçli ve sorumlu takım arkadaşlarımız ile birlikte yürüttüğümüz tüm taşınma operasyonlarımız ve hizmetlerimiz referansımızdır.

Hizmetlerimiz

Her geçen yıl gelişen teknolojiye ayak uydurmak ve size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla özveriyle çalışıyoruz.Hasarsız taşıma ve nakliyat işlemleri için son teknoloji ekipman kullanarak sizlere daha hızlı ve güvenli bir nakliye hizmeti sunarak sonsuz memnuniyet sağlıyoruz. Asansörlü taşıma hizmetimiz tüm iş güvenliği prosedürlerine uygun olarak yürütülmekte olup tüm eşyalarınız kaskolu taşımacılık kapsamındadır. Buna ek olarak tüm sigorta ve teminat işlemlerinde uzman kadromuz ve yılların verdiği deneyim sayesinde son derece hızlı aynı zamanda sorunsuz hizmet sunmaktayız. Eğitimli taşıma personelimiz yer ve kapı hasarsız olarak taşıma işlemini yürütür.Hizmetlerimiz içerisinden ihtiyaç doğrultusunda seçeceğiniz eşya paketleme hizmetimiz de mevcut olmakla birlikte, parça eşya taşıma servisimizden de faydalanabilirsiniz.Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.