Elazığ Evden Eve Nakliyat

Elazığ Evden Eve Nakliyat
Eşya taşımak ile zaman kaybı yaşamanızı büyük ölçüde engellemekte olan nakliyat firmaları eşyaları paketler, uzman ekibi ve özel araçları dilediğiniz adrese taşıma işlemini güvenli bir şekilde gerçekleştirir. Elazığ evden eve nakliyat siz başka işler ile uğraşırken taşıma ve yerleştirme işlerini sizin talimatlarınıza göre yerine getirir.
Elazığ evden eve nakliyat taşınma esnasında kolileme yaparken eşyaları sınıflandırarak ve ayırarak paketlemekte ve yine aynı şekilde eşyaları indirirken sınıflandırmaya göre indirmektedir.
Sigortalı Taşımacılık Hizmeti Nedir?
Elazığ evden eve taşımacılık eşyalarınızı araca yükledikten sonra hemen eşyalarınıza sigorta başlangıcını yaparak güvence altına almakta ve olası herhangi bir hasar durumunda eşyalarınızın maddi değerini karşılamaktadır. Geniş teminat, dar teminat ve tam zayi olarak gruplandırılmakta olan sigorta hizmetleri nakliye firmalarının vermiş olduğu hizmete göre farklılık göstermektedir.
Taşımacılıkta Sigorta Türleri
Taşımacılıkta sigorta zorunlu bir uygulama değildir ancak sigortalı taşımacılıkta hasar söz konusu olmadığından dolayı eşyalar daha güvenli bir şekilde taşınmaktadır.
Geniş Teminat; taşımanın başladığı yerden varış noktasına kadar olabilecek ve meydana gelebilecek bütün zararları karşılayan sigorta çeşidine verilen isimdir. Yükleme, taşıma ve boşaltma sırasında firmanın elemanları tarafından oluşabilen bütün zararları karşılar.
Dar Teminat; eşyalarla nakliye aracına beraber gelebilen zararları kapsayan sigorta çeşididir.
Tam Zayi; eşyaların ve nakliye aracının tamamen zayi olması durumunda geçerli olan sigorta çeşididir.