Çorum Evden Eve Nakliyat

Çorum Evden Eve Nakliyat
Nakliyat firmalarını tercih ederek taşıma işlemi yaptırmak taşınma esnasında büyük bir rahatlık sağlamaktadır. Çorum evden eve taşımacılık eşyaların paketlenmesinden araca yüklenme sürecine kadar tüm işi üstlenmekte ve siz yorulmadan tüm eviniz rahat bir şekilde firma çalışanları tarafından büyük bir titizlik ile taşınmaktadır.
Nakliye hizmeti yanı sıra aynı zamanda paketleme ve montaj hizmeti sağlamakta olan Çorum taşımacılık tüm bu işlemleri 1 gün içerisinde tamamlayarak belirtilen saat içerisinde sorunsuz teslimat sağlamaktadır. Paketleme ve montaj işçiliği, normal taşıma işçiliğine göre biraz daha yüksek fiyatta olabilmektedir.
Nakliyat Firması Sözleşmesi
Taşımacılık işlemlerinde mutlaka müşteri ile firma arasında sözleşme yapılmalıdır. Sözleşme hem taşıma firmasının hem de müşterinin güvenliği açısından büyük önem taşımaktadır. Nakliyat firması ve müşteri arasında yapılmakta olan sözleşmenin içeriğinde müşteri ile anlaşmaya istinaden nakliye firmasının vereceği hizmetler ve müşteri ile anlaşma koşullarının içeriği yer almaktadır. Firma hangi sözleri verdiğini ve taahhüt ettiğini sözleşmeye bakarak hatırladığı gibi müşteri de sözleşmede anlaştıkları şartların dışına çıkacak isteklerde bulunmayacağını bilir ve her iki tarafta ona göre davranış belirlerler.
Sigortalı Taşımacılık Uygulaması
Evden eve nakliyat firmaları, eşyaların tamamını sigortalayarak taşıma sağlamaktadır. Eşyaların boşaltımı sırasında firma çalışanları eşyaları müşteriler ile birlikte kontrol etmektedirler. Eğer eşyaların içerisinde her hangi bir ürün zarar görmüş ise hasar tespit tutanağı oluşturulmakta ve zarar gören eşyaların maddi değeri karşılanmaktadır.