Avcılar Evden Eve Nakliyat

Avcılar Evden Eve Nakliyat
Şehir içi ve şehirlerarası nakliyat olarak alanında uzman çalışan kadrosu ile taşınma sürecinizde sizlere yardımcı olarak hizmet sağlamakta olan Avcılar evden eve nakliyat özel taşıma araçları ile sizlere güvenli ve kaliteli hizmet sağlamakta, eşyalarınızı sizin gibi önemseyerek koruma altına almaktadır.
Ev taşıma işleminde teslimat sırasında firma çalışanları eşyaları sizlerle birlikte kontrol etmekte ve sorunsuz bir şekilde taşıma sağlamaktadır. Nakliyat firmalarının taşıma yapmış oldukları araçlarda yer almakta olan özel bölme ve raflar eşyaların hem daha az yer kaplamasına hem de daha kolay ve daha güvenli bir şekilde yerleştirilerek taşınmasına katkı sağlamaktadır.
Nakliyat Firmalarının Avantajları
Nakliyat firmalarını tercih etmenin pek çok avantajı bulunmaktadır. Nakliyat firması işinde uzman olduğu için eşyalara zarar vermeden daha kısa süre içerisinde taşımaktadır. Taşıma işleminin yanı sıra ayrıca siz evde olmasanız dahi nakliyat firması işinde uzman personel kadrosu ile sizin vermiş olduğunuz talimatlar doğrultusunda evinizi istediğiniz düzende yerleştirir ve sizlere belirtmiş olduğu süre içerisinde sorunsuz bir şekilde teslim eder.
Nakliyat Hizmetinde Sigorta Türleri
Geniş Teminat; taşımanın başladığı yerden varış noktasına kadar meydana gelebilecek tüm zararları karşılayan sigorta çeşidine verilen isimdir.
Dar Teminat; eşyalarla nakliye aracına beraber gelebilen zararları kapsayan sigorta çeşididir.
Tam Zayi; eşyaların ve nakliye aracının tamamen zayi olması durumunda geçerli olan sigorta çeşididir.